Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 .

Dámské plavky Daphne Nero SY25X černé O36UZ2 - Marko (velikost 80E/L)

Dámské plavky Daphne Nero SY25X černé O36UZ2 - Marko

Přemýšlíte, jaké plavky zvolit pro větší prsa? Tady je něco pro vás! Daphne jsou elegantní plavky z nejnovější kolekce polského výrobce vytvořené s ohledem na plnější poprsí. Speciálně tvarované, s ještě lepší konstrukcí košíčků. Na vnitřní straně podprsenky jsou 4mm vyztužené košíčky a spodní a boční kostice. Košíčky jsou plnější, dobře sbírají prsa a drží je na místě. Popruhy jsou širší a mají nastavitelnou délku. To vše je podtrženo krásnými tlumenými barvami a jemným květinovým potiskem (růže), tu a tam doplněným stříbrnými nebo zlatými akcenty. Na zádech se podprsenka zapíná na přezku. Vyšší kalhotky, klasického střihu, pohodlné, s nastavitelnými bočními pásky, takže si můžete dokonale přizpůsobit jejich výšku na bocích. Vysoce kvalitní italská tkanina.

Doporučujeme vybrat si kostým podle tabulky velikostí, kterou máme k dispozici. Ideální plavky na opalování i plavání,výrobek nejvyšší kvality, potvrzený hologramem,z italské tkaniny Carvico Tessuti, odolné vůči slunečním paprskům a síle tření písku,výborné krytí těla, rychlé schnutí.

 

Značka:
Marko
Kategorie zařazení:
Dámské plavky, Spodní díl plavek, Spodní díl plavek, Spodní díl plavek, Horní díl plavek, Horní díl plavek, Horní díl plavek, Dámské plavky Marko, Spodní díl plavek Marko, Spodní díl plavek Marko, Spodní díl plavek Marko, Horní díl plavek Marko, Horní díl plavek Marko, Horní díl plavek Marko
Dostupné velikosti:
80E/L
Produt je momenálně nedostupný.