Dámské společenské šaty flitrové značkové Mayaadi bez rukávu bronz - Hnědá XL - Mayaadi (velikost XL)

Dámské společenské šaty flitrové značkové Mayaadi bez rukávu bronz - Hnědá XL - Mayaadi
Dámské společenské šaty flitrové značkové Mayaadi bez rukávu bronz - Hnědá XL - Mayaadi Dámské společenské šaty flitrové značkové Mayaadi bez rukávu bronz - Hnědá XL - Mayaadi Dámské společenské šaty flitrové značkové Mayaadi bez rukávu bronz - Hnědá XL - Mayaadi
Společenské šaty flitrové značkové MAYAADI bez rukávu bronz  

Společenské šaty flitrové, prémiové značky MAYAADI Deluxe, vhodné pro slavnostní a společenské chvíle. Model je v tradičním elegantním střihu, zdobený na boku řasením šatů a sbohatým flitrováním po celém povrchu šatů.  Šaty jsou bez rukávu, výstřih je řešen jako asymetrický a v zadní partii je dlouhý skrytý zip pro pohodlné oblékání. Na šatech je zadní rozparek. Luxusní a velmi reprezentativní model šatů do společnosti do divadla, na párty, na ples a další formální události.  Model je dvouvrstvý (s podšívkou) a vrchním dílem s flitry.  Šaty jsou pohodlné na nošení, jsou vyrobené z příjemného a elastického materiálu.  

Materiál použitý pro výrobu šatů je elastický a příjemný na omak.  Kvalitní dámské šaty.

Šaty jsou vyrobeny z materiálu 95% polyester, 5% Elastan.  Kvalitní a levné šaty.  Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

 

Značka:
Mayaadi
Kategorie zařazení:
Dámské šaty, Dámské šaty Mayaadi
Dostupné velikosti:
XL
Produt je momenálně nedostupný.