Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 .

Nic z vás nevykouzlí sexy bohyni lépe, než erotické prádlo a lechtivé sexy šatičky! Z nepřeberného množství střihů a materiálů si ty pravé zaručeně vybere každá žena! Sexy šaty v sobě spojují svůdnost i eleganci, zpestří každé erotické hrátky a nenechají druhé pohalví chladným. Střih mohou mít sexy šatičky různý, nicméně všechny v sobě spojují maximální erotický dojem. S užitým materiálem si někdy sexy šatičky opravdu pohrávají. Silně eroticky působí sexy šaty z průhledného materiálu, drsnější dojem zase navozují šaty z latexu. Něžnou eleganci naopak vyvolává satén nebo jemný tyl kombinovaný s krajkou.

Také barevné variace pro sexy šaty mohou být různé. Ať už šatičkám vládne smyslná černá, vášnivá červená či rozkošná růžová barva, sexy šaty vždy působí vzrušivě. Erotické šaty lze skvěle kombinovat s podvazky, punčochami či župany, vhodnými ke košilkám a šatům.

Dámské sexy šaty se skvěle hodí pro zpestření intimních chvilek, ovšem některé lze nosit také u speciálních příležitostí, na oslavy nebo párty.