Sexy šaty

Podkategorie Značky

Sexy šaty

Nic z vás nevykouzlí sexy bohyni lépe, než erotické prádlo a lechtivé sexy šatičky! Z nepřeberného množství střihů a materiálů si ty pravé zaručeně vybere každá žena! Sexy šaty v sobě spojují svůdnost i eleganci, zpestří každé erotické hrátky a nenechají druhé pohalví chladným. Střih mohou mít sexy šatičky různý, nicméně všechny v sobě spojují maximální erotický dojem. S užitým materiálem si někdy sexy šatičky opravdu pohrávají. Silně eroticky působí sexy šaty z průhledného materiálu, drsnější dojem zase navozují šaty z latexu. Něžnou eleganci naopak vyvolává satén nebo jemný tyl kombinovaný s krajkou.

Také barevné variace pro sexy šaty mohou být různé. Ať už šatičkám vládne smyslná černá, vášnivá červená či rozkošná růžová barva, sexy šaty vždy působí vzrušivě. Erotické šaty lze skvěle kombinovat s podvazky, punčochami či župany, vhodnými ke košilkám a šatům.

Dámské sexy šaty se skvěle hodí pro zpestření intimních chvilek, ovšem některé lze nosit také u speciálních příležitostí, na oslavy nebo párty.

12 produtků

Zákaznická linka
774 759 760

Ihned k odeslání
39 219 ks zboží

Záruka výměny nebo
vrácení peněz

Doprava zdarma
nad 699 Kč

0 Košík je prázdný