Doručení za 59 Kč se Zásilkovnou. Doprava zdarma od 999 .

Pánské trenýrky

Pánské trenýrky jsou nezbytnou součástí šatníku každého muže, stejně tak jako třeba slipy nebo boxerky. Obvykle bývají pánské trenýrky očím veřejnosti skryté pod svrchním oděvem, ale i tak na ně muži kladou vysoké nároky. Pánské trenýrky totiž musí být dostatečně pohodlné, což zajišťuje především střih a materiál. V neposlední řadě musí pánské trenýrky splňovat i estetické hledisko. V současné době jsou k mání panské trenýrky s různými vzory, humornými potisky nebo jednobarevné, ať už v decentnějším či extravagantním provedení.

Klasické pánské trenýrky mají tvar převráceného písmene Y. V pase je všitá či vytkávaná viditelná guma. Nohavičky jsou o něco delší než u boxerek, většinou opatřené rozparky po bocích, pro ještě větší pohodlí. Poklopec bývá opatřen zapínáním na knoflíčky. Některé trenýrky mají zadní díl sešitý ze tří dílů, díky čemuž se nezařezávají.

Coby materiál pro pánské trenýrky bývá nejčastěji využívána 100% bavlna, popř. s příměsí elastanu nebo jiných materiálů. Použitý materiál je buď jednobarevnývzorovaný či zdobený potiskem.

Výrobou pánských trenýrek se v současné době zabývá plno výrobců, z nichž jmenujme např. Andrie, Styx, Infantia, Reserved a další. Naše nabídka v sekci Pánské trenýrky je skutečně pestrá, takže si jistě vybere opravdu každý!